Lamar Porselen

  1. Anasayfa
  2. Lamar Porselen
Lamar Porselen

Lamar Porselen

Porselen levhalar tezgahlarınızı, duvarlarınızı ve diğer alanlarınızı kaplamak için şu anda mevcut olan en iyi yüzeylerden biri. LAMAR’ın tasarım yelpazesi doğal mermeri andırır ve yaşam alanlarına zarif bir görünüm katar. Porselen levhalar ince kil ve minerallerden yapılmış olup, fırında 1000 °C’ye ulaşan sıcaklıklarda pişirilmiştir. Yüksek sıcaklıklar ve kompozisyonları sayesinde, bu levhalar göz ardı edilebilir su emme oranı sahiptir ve ısı ile ultraviyole ışıklara dayanaklıdır.

ULTRAVİYOLE IŞIĞA VE ISIYA KARŞI DAYANIKLI Yüksek sıcaklıklar, ısı ve uzamış güneş ışığına maruz kalma LAMAR levhalar üzerinde herhangi bir renk değişikliği etkisine sahip değildir

DAYANIKLILIK LAMAR inanılmaz güce ve darbelere karşı dayanıklılığa sahiptir. MOR (kopma modülü) değeri minimum 40N/mm2 (Granitin 13.8N/mm2).

KİMYASAL DİRENÇ LAMAR yüzeyleri, limon, sirke ve ev temizlik solüsyonları dahil olmak üzere asitlere ve alkali solüsyonlara dayanıklıdır.

SUYA DAYANIKLILIK LAMAR yüzeylerinin az bakım gerektirmesinin nedenlerinden biri, ihmal edilebilir su emmeleridir. Bu onları doğal olarak hijyenik ve antibakteriyel yapar

LEKEYE KARŞI DAYANIKLI LAMAR levhalar gözeneklilik oranı çok düşük olduğu için sıvılar ve çamaşır suyu, hidroklorik asit ve diğer temizlik maddeleri gibi kimyasallar yüzeye işlemez. Döküntülerden matlaşmaz (hatta sirke/limon suyundan bile) ve silerek kolaylıkla temizlenebilir.

SANAL TASARIM >>

Lamar Porselen Kataloğu

Teklif Al

Size en yakın sürede geri dönüş yapacağız.

WhatsApp

+905325424641

whatsapp