Coante

  1. Anasayfa
  2. Coante
Coante

Coante

Coante

Kalitenin, kullanım kolaylığının, gıda güvenliği ve hijyenin, estetik değerlerin yükselişte olduğu, Zamanın Ruhu’nun bu değerler üzerinden biçim kazandığı bir dünyada yaşıyoruz. Coante bu değerler ile yükseliyor…

Coante, doğanın en sert minerallerinden olan kuvarsı dünyanın en gelişmiş Breton teknolojisiyle bir araya getirerek, yaşam alanlarınıza hem görsel hem de fonksiyonel değer katan kuvars yüzeylerdir. Değişimin yaşam alanlarında başladığına inanan Coante, mutfak ve banyo tezgahı, duvar kaplama, merdiven, yükseltilmiş döşeme ve zemin gibi kullanım alanı seçenekleriyle sizleri ürün sağlamlığının, sanatsal estetikliğin ve fonksiyonelliğin yeniden yorumlandığı bir dünyaya davet eder.

İçerdiği yüksek kuvars oranıyla çizilme ve darbe dayanımı yüksektir. Temizliği kolaydır. Günlük temizlik malzemeleriyle temizlenebilir. Asidik ve bazik kimyasalların yıpratıcı etkisine dirençlidir. Gözeneksiz yapısıyla hijyeniktir. Periyodik bakım veya cila gerektirmez. Zemin, cephe ve tezgah uygulamalarında üstün performans gösterir. Doğal taşın kullanılabildiği tüm alanlarda kullanılır.

Coante Kataloğu

Teklif Al

Size en yakın sürede geri dönüş yapacağız.

WhatsApp

+905325424641

whatsapp